Dzisiaj o ślubie, duecie fotograficznym i przesympatycznej parze 🙂

To najpierw o parze. Agata i Radek, to para przy której się nie znudzicie. Kochają siebie mocno, żartują – już podczas przygotowań w domu było zabawnie, widać było, że rozpoczyna się najpiękniejszy i najszczęśliwszy dzień w ich życiu. Fotografowanie tak szczęśliwej pary to jest sama przyjemność, która wywołuje uśmiech u mnie. Wyobraźcie sobie taką fotograf z przyklejonym uśmiechem przez całe repo tuż za aparatem 😀 na pewno ludzie dziwnie na mnie patrzą, ale cóż z tego! W końcu kocham to co robię, robię to co kocham, nikt nie zabroni mi się dziwnie uśmiechać za sprzętem 😛

Poniżej kilka kadrów z domu. Makijaż przygotowała Mona Beauty Lublin, upięcie Warkocze na Wynos, bukiet z Pracowni Futura.

Agata i Radek zdecydowali się na duet fotograficzny czyli razem ze mną podczas reportażu była ze mną druga fotograf, Justyna. Zaletą takiej opcji jest fakt, że dzień uwieczniany jest z dwóch perspektyw. Ponadto, gdy jedna osoba skupia się na najważniejszych momentach Waszego pięknego dnia, ta druga ma szersze pole do poszukiwań wyjątkowych kadrów, poza planem głównym. Połączenie tych dwóch prac daje nam szerszy pogląd na wydarzenia, a kadry są bardziej urozmaicone.

Ślub. Łezka kręciła się w oku. Naprawdę. Muszę przyznać, że w mojej pracy zdarzyło mi się kilka razy łzę uronić, osoby wrażliwe zrozumieją 🙂 To był jeden z tych ślubów, gdzie nie tylko wygląd kościoła zapierał dech, ale atmosfera była wyjątkowa! Ceremonię uświetnił Zespół Wokalny Minimus.

 

Przyjęcie weselne odbyło się w Arkadii. Oprawę muzyczną zapewnił Cookies Band, muszę przyznać, że byłam pod wrażeniem muzyki jaką grają oraz pięknego głosu wokalistki! Zabawa była przednia, razem z Justyną łapałyśmy roztańczonych gości 🙂 Pierwszy taniec oczarował nas, był magiczny!

 

Dziękuję za ten piękny dzień. Razem z Justyną fotografując mogłyśmy bawić się razem z Wami 🙂 <3