Cześć! Podzielę się z Wami historią sesji, z której jestem bardzo dumna, choć wcale jej nie planowałam 😉

Zazwyczaj kiedy tworzę sesje dla siebie (dla własnej samorealizacji, zdobywania doświadczenia, eksperymentowania) jest to spełnienie moich fotograficznych zachcianek, mam jakiś zarys w głowie, który następnie udoskonalam z teamem tworzącym wspólne dzieło. Piszę “zazwyczaj”, bo czasem chcę po prostu poćwiczyć warsztat i zdaję się w pełni na zmysł artystyczny zdolnych wizażystek robiąc beauty. Planowanie sesji również ma swój termin, który pozwala na spokojne dogrywanie szczegółów.

Tym razem dostałam wiadomość od zaprzyjaźnionej modelki. Dostałam propozycję sfotografowania czyjegoś projektu. Fotograf zrezygnował, team gotowy, wystarczy ustalić termin i sesja ze scenografią gotowa do zrobienia. Rzadko zdarza się, aby tak dobry, gotowy plan od A do Z szukał fotografa, więc zgodziłam się jeżeli team poczeka, bo wiedziałam, że w najbliższym czasie niestety nie będę miała czasu na obróbkę.

Mimo tego, że zdjęcia z inspiracjami hulały po konferencji, nie byłam do końca pewna tego co zastanę na planie. Wiadomo, że inspiracje są jedynie czymś co ma oddać klimat, ale każdy dodaje swój autorski czynnik, który z moodboardu tworzy coś nowego, naszego.

W przeuroczym mieszkaniu, które było miejscem sesji, kopara mi opadła:

Okej, zgodzę się, że może na zdjęciu z telefonu Izy nie wygląda tak czarująco jak było w rzeczywistości, ale uwierzcie mi, ile to pracy zajęło, jak to się prezentowało!

Tematem sesji miała być dżungla z neonowymi detalami, więc była to idealna okazja do zabawy moimi ulubionymi kolorami!

Team:

Fot.: Adrianna Brzozowska,

Modelka.: Kinga Krasoń,

Wizaż: Katarzyna Lis,

Włosy: Wiktoria Kowalik,

Projektantka: Marszka,

Scenografia i pomysł: Izabela Nieradko Pracownia Easy

 

Nie spodziewałam się tego, że sesja tak bardzo wpadnie w moje gusta. Cały plan, który stworzyła Iza: dżungla w pokoju, drewniana rama odblaskowa, a także neonowe dodatki, stworzyły jedną piękną całość, którą dopełniłam kolorowym światłem.

Dziękuję pięknie za owocną współpracę! Kocham takie kreatywne projekty i mam nadzieję, że jeszcze będzie mi dane fotografować takie sesje 🙂