O mnie

Nazywam się Adrianna Brzozowska-Lenarczyk. Fotografuję śluby, portrety, beauty i fashion, a także produkty – jestem dla Was wszędzie tam, gdzie potrzebujecie dobrej fotografii i zaangażowania.

W fotografii kobiecej inspiruje mnie piękno i moim zadaniem jest uchwycić to w postaci portretów, a także fotografii beauty. Ten rodzaj fotografii uwielbiłam szczególnie, gdyż sama jestem kobietą i bardzo dobrze wiem jak dobrze jest czuć się silną, podziwianą, piękną, dlatego podczas sesji moją misją jest podkreślić tę wewnętrzną siłę i piękno każdej kobiety w elegancki sposób, niezależnie od wieku, rozmiaru. Przed moim obiektywem poczujesz się wyjątkowo, a zdjęcia pozwolą zachować ten urok na zawsze.

W reportażu ślubnym skupiam się na dwóch najważniejszych osobach tego dnia – Młodej Parze, a także emocjach, jakie towarzyszą w tym dniu. Reportaż ślubny, mimo, iż posiada pewne stałe punkty, charakteryzuje się spontanicznością, nie wiemy do końca co się wydarzy, kto uroni łzę. Jest to również niepowtarzalna okazja do uwiecznienia zdjęć z większością swojej rodziny. Będą to wspomnienia, które odświeżycie za każdym razem, gdy wyjmiecie grawerowane pudełko ze zdjęciami lub otworzycie fotoalbum przy rodzinnym stole.

Do kontaktu zapraszam poprzez stronę na Facebooku lub wiadomość w serwisie Instagram.

Adrianna Brzozowska

Lublin/Warszawa