Od jakiegoś czasu nic konkretnego nie pojawiało się na moim Facebooku, a wszyscy widzieli tylko zapowiedzi nie zdradzające zbyt dużo.

Ale zanim podzielę się efektami, to chciałabym pokazać to, co dzieję się po drugiej stronie obiektywu. O tym, co na sesji jest, a czego nie widać.

Sesja zdjęciowa – niezależnie od tego czy jest to zlecenie, czy wykonuję jakiś własny projekt, jest dla mnie przede wszystkim czasem mile spędzonym z ludźmi, z którymi współpracuję oraz fotografuję. Nie da się opisać słowami tego, co dzieje się na sesji, dlatego cieszę się, że zazwyczaj jest ktoś, kto sfilmuje, albo sfotografuje (telefonem, a co!) tę atmosferę.

Poniżej sesja, przy której spotkało się sześć kobiet, realizujących szalony pomysł 🙂 Pracowałyśmy od rana do wieczora (z przerwą na jedzenie 😛 ). Świetna zabawa, cudne zdjęcia, a po wszystkim byłyśmy wycieńczone 😀 Sesję wykonałyśmy w salonie Crystal – Ambasada Piękna, dziękuję Angelice Lipie i Karolinie Klonowskiej za udostępnienie salonu i pomoc w polewaniu modelek wodą 🙂

TEAM:

Make-up: Izabela Kwietniewska Kwietniewska MakeupLove

Włosy: Angelika Lipa Crystal – Ambasada Piękna

Modelki: Kinga Krasoń | Pink Melon, Aldona Sypniewska | Specto Models, Julia Marchak | OK’S Models

Angelika nagrała film i zrobiła kilka zdjęć 🙂

Czym byłaby sesja bez wspólnego selfie? 😀

A wieczorem pierwsze foto, zapraszam na fanpage 🙂